Unibike Trawers w nowej elektrycznej odsłonie

Dodane przez admin -
Unibike Trawers i Bafang 750W

Konwersja roweru trekkingowego Unibike Trawers z użyciem silnika Bafang 750W, czujnika zmiany biegów i baterii bidonowej o pojemności 15Ah to proces, który może zasadniczo zmienić charakter i funkcjonalność każdego roweru.

Silnik Bafang BBS02B 750W to dobry wybór dla tych, którzy szukają solidnej mocy i wydajności. Czujnik zmiany biegów pomoże chronić silnik i łańcuch przed uszkodzeniami podczas zmiany biegów. Bateria bidonowa 15Ah będzie dobrze pasować do ramy, oferując zbalansowany rozkład masy bez nadmiernego obciążania roweru.

Silnik centralny jest montowany w miejscu mechanizmu korbowego.

Bateria bidonowa jest zaprojektowana, aby pasować do uchwytu na bidon w ramie roweru. Jest to estetyczne i efektywne miejsce, które pozwala na łatwy dostęp do baterii oraz jej demontaż do ładowania.

Czujnik zmiany biegów jest ważnym dodatkiem, który pomaga unikać uszkodzenia silnika i łańcucha przez automatyczne wyłączanie silnika podczas zmiany biegów.

Konwersja ta nie tylko daje "drugie życie" rowerowi, ale także zwiększa jego użyteczność, sprawiając, że jazda staje się mniej męcząca i bardziej dostępna na różnych terenach. To doskonały sposób na cieszenie się dłuższymi trasami bez nadmiernego wysiłku.

Ostatnio dodane